בארץצפה בהכל

חוזרים מאומן – מתוך 1500 בדיקות שנמצאו חיוביות לקורונה 1400 מתוכם שבו מאומן

בין ה-9 ל-10 בספטמבר נערכו בנתב"ג כ-27 אלף בדיקות PCR יותר ממחצית הבדיקות בוצעו לשבים מאומן – כעת מגיעה שלב התוצאות מתוך כ-1500 בדיקות שנמצאו חיוביות, הרוב המוחלט הם של השבים מאומן ועומדים כ-90 אחוז מהנבדקים.

לאחר הילולת ראש השנה עד כה חזרו ונבדקו 16,388 חוזרים מאומן. עד כה למעלה מ-1,400 נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. זהו נתון ראשוני ועלול מאוד להשתנות לכן יתעדכן בהמשך.

הרוב המוחלט של של המאומתים עד כה הם השבים מאומן, לאחר שנבדקו 27,000 בני אדם בבדיקות PCR בנתב"ג (מתוכם 16,388 שבים מאומן) חזרו תוצאות בדיקה מדאיגות בהם 1400 מתוך 1500 מאומתים הם השבים מאומן. ביום שישי דווח על 156 בני אדם המאומתים לקורונה, אך עד הערב המספר קפץ באופן חמור. מאחר והיו הרבה נדבקים באומן רבים זייפו את האישורים של הבדיקות, 117 בני אדם שחשודים בזיוף זומנו לחקירה. 

אחוז הנדבקים הגבוה ביותר בהילולות הם בקרב המאמינים הוא גבוה במיוחד ועומד על 13.5% זה לפי הנתונים של הבדיקות שערכו מד"א למבקשים לחזור לארץ. 

ראש הממשלה, מפטלי בנט יצאה בהודעה על פתיחת הליכים פליליים נגד זיפני האישורים, וזאת לאחר הודעת המשטרה מוקדם יותר כי המשטרה צפויה לזיפני האישורים הליכים פליליים בשל הפצת מחלה בנסיבות מחמירות. 

לעוד חדשות מאומן התקשורת האוקראינית מדווחת על :הררי אשפה"

באומן שבאוקראינה הרשויות מתקשות להתמודד עם כמויות האשפה הגדולות שהשאירו אחריהם 30 אלף חסידים. תופעת האשפה שעושה לנו בושה ברשתות החברתיות של אוקראינה היא נזק תדמיתי גדול ונגרם כל שנה מחדש. הלנה מריקו, תושבת אומן פרסמה ברשתות החברתיות תמונות של הררי אשפה בכל פינה קטנה בעיר משאריות אוכל ועד נרות ובגדים, בקבוקים והרשימה עוד ארוכה. משנה לשנה התופעה נהפכת להיות גרוע יותר בשל הכמויות הגדלות של המבקרים המגיעים לשם. אם פעם רק חסידי ברסלב היו עולים לקבר של האדמו"ר כיום אלפי דתיים, מסורתיים ואף חילונים מעוניינים להגיע לקברו של האדמו"ר והופכים את הבעיות באומן לגדולות יותר משנה לשנה.

יעניין אתכם גם –

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button