ויראלי ברשתצפה בהכל

15 סרטים מומלצים 2022 שאסור לכם לפספס

מגיעה הסוף שבוע ואתם מחפשים סרט מפנק לראות אחרי שבוע עמוס? חיפשנו ומצאנו את 15 סרטים מומלצים 2022 שאתם חייבים לראות

בזמנינו ניהיה קשה למצוא סרט שבאמת שווה לראות, אם אתם מחפשים בדיוק את זה הגעתם למקום הנכון – עברנו על כל המרשתת והבנו לכם את הסרטים הטובים ביותר של שנת 2022. אם עוד לא ראיתם אחד או יותר מהסרטים עליהם נדבר עוד רגע, כנראה הגיעה הזמן לצמצם פערים, לשבת על הספה להכין פופקורן ולהנות – סרטים מומלצים 2022 התחלנו:

 Great Freedom \\ חופש מוחלט

סרט דרמה גרמני\אוסטרי בכיכובם של פרנץ רוגובסקי , גאורג פרידריך (ויקטור), אנטון פון לוקה (לאו), תומאס פרן (אוסקר) והבימוי של סבסטיאן מייזה – הסרט מתחיל בזמן שלאחר מלחמת עולם השניה – הזמן בהם קיום יחסים חד-מיניים היו נענשים בשהות ארוכה בכלא של עד 10 שנים.

העונש נובע מפסקה 175 בספר החוקים הגרמני שהכניס את האנס הכוכב הראשי של הסרט כל פעם מחדש והחופש שלו נרמס. בכלא האנס מתחיל קשר עוין עם עמיתו לתא המאסר (רוצח מורשע) שמתפתח למערכת היחסים היציבה והיחידה שקיימת בחייו של האנס. 

ציון הצופים – 91% חיובי

משך הסרט – 1 שעות 56 דקות

הכל בכל מקום בבת אחת \\ EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE

סרט הרפתקאות ופנטזיה העוקב אחרי דמותה של אוולין, מהגרת סינית שמתוגררת באמריקה. אוולין מגלה שיש לה כוחות על טבעיים של מעבר בין מימדים ועולמות מקבילים שהיא מנצלת כדי להציל את העולם. סרט מלא הרפתקאות בעולם בידיוני בתוספת הרבה קומדיה. סרט קליל וכיפי לכל המשפחה בכיכובה של השחקנית מישל יאו ("עשיר בהזמנה").

סרט מעולה שצבר הרבה הייפ ושיחות בין מבקרי הקולנועה הטובים בתעשיית הקולנועה האמריקאית.

ציון הצופים – 95% חיובי

משך הסרט – 2 שעות 12 דקות

איקס \\ X 

אחד ה-סרטים מומלצים 2022 הטובים שנתקלנו בהם, אם אתם בעיניין של סרט אימה טוב זה בדיוק בשבילכם – הסרט עוקב אחר קבוצת צעירים שיוצאים בשנת 1979 להרפתקה מעניינית לאזור מבודד בטקסס כדי לצלם סרט פורנוגרפי.

הצעירים מתארחים בביתם של זוג מבוגר שלא מודעים לכוונתם של הצעירים לבצע את הצילומים האלו ותופסים אותם על חם. הזוג המבוגר שהיו נראים חביבים לצעירים מתהפכים עליהם ומכניסים אותם למצב של סכנה ממשית לחייהם. להפתעתינו הסרט גם מפחיד אבל גם מצליח להכניס אלמנטים של קומדיה שירתקו אתכם למושב לכל מהלך הסרט.

ציון הצופים – 74% חיובי 

משך הסרט – שעה ו-45 דקות

סרטים מומלצים 2022 – הלבנדר \\ Hellbender

סרט אימה העוקב אח ילדה בת 16 בשם ליזי הסובלת ממחלה נדירה אשר השאירה אותה בבידוד מוחלט על פסגת הר ביחד עם אמה למשך כל חייה. ליזי אחר כל השנים הבודדות של חייה מתחילה להטיל ספק בנכונות מחלתה, היא המחליטה למרוד ולצאת מביתה ומגלה שלא רחוק ממנ חייה אמבר, עוד נערה שחייה בסביבת מגוריה ומתיידדת איתה בסתר מאמה.

בזמן וכחלק ממשחק איזי אוכלת תולעת אשר מעוררת בא את המחלה ומדליק אצלה רעב ואלימות שלא יודע שובע. איזי מבינה שהמחלה אכן אמיתית ומתחילה לחקור את הסודות האפלים של משפחתה כדי להבין מה עובר עליה ואיך היא יכולה לפתור את הבעיות שלה.

ציון הצופים – 51% חיובי 

משך הסרט – שעה ו-26 דקות

בלפסט // Belfast

סרט דרמה העוקב אחר הילדות של נער בשם באדי בזמן המהומות והסכסוכים בשנות השישים בעיר בלפסט שבצפון אירלנד. באדי גדל למעמבד הפועלים שמזועזעים לאחר התקיפות על הקהילה האירית והקטולית באזור על ידי כנופיות של פרוטנסטנתים – הסרט עוקב אחר הסכסוך אשר נמשך שלוש עשורים בו נרצחו אנשים רבים. 

ציון הצופים – 92% חיובי

משך הסרט – שעה ו-37 דקות

משפחה מנצחת // King Richard

דרמה מרגשת בכיכובו של וויל סמית. אחרי הרבה שנים שוויל סמית לא הוציא סרט שבאמת טוב זה די מרענן לקבל את הסרט משפחה מנצחת – הסרט שמבוסס על סיפור אמיתי עוקב אחר זוג אחיות אשר זכו לפריצת דרך ושברו את תקרת הזכוכית של נשים השחורות בטניס העולמי (ספורט אשר נחשב היה בשליטתן של נשים אירופאיות לבנות באותה התקופה).

שני האחיות כבשו את הדירוג העולמי והרוויחו ביושר תארי גראנד סלאם רבים וכל זה ממבטו של אביהם של האחיות. אדם ששבר קירות כדי לתת לבנותיו את מה שמגיעה להן. 

ציון הצופים – 98% חיובי

משך הסרט – שעתיים ו-26 דקות

סרטים מומלצים 2022 – פיג // Pig

סרט דרמה-מתח בכיכובו של ניקולס קייג' האגדי שיפתיע אתכם לטובה וידביק חזק מאוד לספה שלכם. הסרט עוקב אחר אדם אשר חיי את חיו בהתבודדות והזנחה בבקתה רחוקה מהעיר באמצע היער. החברה היחידה שלו וגם מקור הפרנסה היחידה שלו היא חזירה שלו.

חזירה מיוחדת שמאומנת לחפש פטריות כמהין יוקרתיות שנרכשות בעלות גבוה על ידי מסעדות יוקרה. את פטריות הכמהין הוא תקופה ארוכה מוכר לאיש עסקים עמיד המשמש כמתווך בינו לבין המסעדות אשר רוצות בקמהין. הכל הולך טוב עד שיום אחד הוא מגלה שהחזירה היקרה שלו נגנבה ולא ניתן למצוא אותה והכוכב שלנו יוצא לחיפוש נרחב ברחבי העיר פורטלנד במטרה להשיבה. 

ציון הצופים – 84% חיובי

משך הסרט – שעה ו-32 דקות

ארץ נוודים // Nomadland

סרט שמאוד כדאי לכם לתת לו צ'אנס, סרט שנכתב בהשראת הספר "ארץ הנוודים" ועוקב אחר התוצאות הסמויות של המיתון הגדול בארה"ב (קריסה כלכלית של שנת 2007-09) שהשאיר אזרחים רבים שברי כלי בכל רחבי ארה"ב וחלק גדול מהם נהפכו לוודים אשר משוטטים ברחבי ארה"ב כדי למצוא דרכים חדשות להתפרנס. 

ציון הצופים – 82% חיובי

משך הסרט – שעה ו-48 דקות

סרטים מומלצים 2022 – באטמן // The Batman

איפשר לדבר על סרטים מומלצים 2022 בלי לדבר על האתחול המחודש של סרטי באטמן. סרט גיבורי-על מבית DC העוקב אחר דמותו של איש העטלף, אבל את זה אתם בטח כבר הבנתם. כצפוי העיר ג'וטאם נמצאת במצב של תוהו-וובוהו והכל בגלל איש-החידות שגורם לרציחות רבות ברחבי העיר וכל רצח נשאר בתעלומה אחת גדולה יותר מהשניה שהגיבור שלנו צריך לפתור כדי להגיעה לאיש הרע. 

ציון הצופים – 88% חיובי

משך הסרט – שעתיים ו-56 דקות

הנה אנחנו \\ 

סרט תוצרת כחול לבן מהבמאי ניר ברגמן העוקב אחר סיפורו של אהרון, אב שמשימת חייו היא גידול בנו, נער על הספקטרום האוטיסטי. כאשר הנער מתבגר, מתחילה בין אהרון אביו לאימו מלחמה על בנם. האם רוצה לשלוח אותו למוסד המותאם לצרכים שלו ביחד עם צעירים נוספים בעלי צרכים דומים לשלו. אהרון לא מוכן לקבל את העובדה שבנו יהיה מרוחק ממנו ומחליט לברוח עימו למסע ברחבי הארץ. המסע הולך לשנות את מציאות שנייהם לתמיד. 

סרט דרמה מרגש אשר זכה בארבעה פרסי אופיר וחובה לצפייה לכל ישראלי. 

ציון הצופים – 95% חיובי

משך הסרט – שעה ו-34 דקות

קינגסמן // The King's Man

לאחר דחייה ארוכה שנגרמה בגלל מגיפת הקורונה – הסרט קינגסמן: ההתחלה סוף סוף יוצא למסכים. לאחר שני סרטים בסדרת קינגסמן יוצא אליינו הסרט שמסביר על איך שהכל התחיל. אם אתם אוהבים סרטי ריגול עם הרבה פעולה והרפתקאות הסרט הזה בדיוק בשבילכם! חשוב להדגיש שאם שעדיף קודם לראות את שני הסרטים הראשונים שהיו לא פחות ממעולים!

הסרט עוקב אחר היווצרותה של קינגסמן – סוכנות הריגול העילאית. היא נוצרת בגלל שפושעי העולם מחליטים לאחד כוחות וליזום מלחמה עולמית שתשמיד מיליוני אנשים ברחבי העולם. מטרתה של קינגסמן לצאת למרוץ נגד הזמן ולהרוס את תוכניותיהם של הפשועים.

ציון הצופים – 80% חיובי

משך הסרט – שעתיים ו-11 דקות

סרטים מומלצים 2022 – אנצ'רטד \\ Uncharted

סרט המבוסס על סדרת משחקי מחשב מאוד פופולריים אנצ'רטד עוקב אחר דמותו של דרייק גנב צעיר שיוצא למסע צייד של אוצר אבוד מלפני 500 שנה. למשימה זאת מצטרף לגנב הצעיר צייד אוצרות מקצועי בשם סאלי סאליבן והשניים יוצאים למסע מלא הרפתקאות ואקשן. בדרך הם נתקלים בעוד אדם שמחפש את האוצרות ומשוכנע שהאוצרות שייכים למשפתחו ומנסה בכל דרך אפשרים להגיעה לאוצר לפניו. סרטים מומלצים 2022.

ציון הצופים – 90% חיובי

משך הסרט – שעה ו-56 דקות

מקווים שמצאתים באחד מהסרטים מומלצים 2022 משהו לשרוף עליו כמה שעות בסוף שבוע!

יעניין אתכם גם – 

מכירות באינטרנט מהבית – בואו ללמוד איך לפתוח חנות אינטרנטית באטסי

מכירת תמונות באינטרנט – קורס הכנסה פסיבית לתמונות סטוק

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button