רכילות

אביבית בר זוהר – החנות הדרומית נסגרה

באוקטובר האחרון אביבית בר זוהר פתחה סניף למותג שלה "Royal Glow" בעיר באר שבע והשיקה אותו בצורה חגיגית, כל הסלבס הגיעו לפרגן.

באוקטובר האחרון אביבית בר זוהר פתחה סניף למותג שלה "Royal Glow" בעיר באר שבע והשיקה אותו בצורה חגיגית, כל הסלבס הגיעו לפרגן. אחרי שהיא החליטה להפסיק להתנהל עם השותף שלה ואף פתחה סניף ברחובות במקום בת"א עכשיו נודע לנו שהסניף בעיר באר שבע נסגר. ואביבית אומרת "מלכתחילה היה מדובר בחנות פופאפ"

אז אחרי הפרידה מהשותף העסקי שלה אביבית בר זוהר העבירה את הסניף שהיה אמור להיפתח בתל אביב לרחובות בגלל שהיא לא הייתה מאושרת למסחר ועוד נודע לנו שעוד סניף בעסק שלה נסגר. לפני כארבעה חודשים אביבית פתחה מותג בבאר שבע והשיקה אותו בצורה חגיגית עם מגוון מהסלבס שהגיעו לפרגן לה אבל היא כבר הספיקה להיפרד מהסניף ולאחרונה הוא אינו פעיל יותר. אביבית התראיינה וסיפרה כי מדובר בחנות פופאפ בלבד שנפתחה לזמן קצוב מלכתחילה וטוענת שיש לה את כל החוזים שמוכיחים את זה. חברת רויאל גלואו כרגע ממוקמת ברחבות ומשם גם יוצאים כל המשלוחים וגם מתבצעת המכירה "אנחנו בדרך לפתיחת סניפים נוספים בקניונים" 

לעומת זאת בסביבתה אומרים כי זה אכן סניף רגיל והוא סניף רגיל לכל דבר והוא פשוט נסגר וכך גם הייתה ההתייחסות בהשקה השם שהוצג כסניף חדש ונוסף למותג שלה בעיר הדרומית. למרות סגירותו אביבית ממשיכה לעבוד כרגיל מהסניף ברחובות ושם היא נמצאת על בסיס יומי ומשתפת את כל העוקבים שלה באינסטגרם ועבודתה.

בר זוהר אמרה בחריפות על התגובות שנאמרו עליה בנוגע לסניף שנסגר בבאר שבע ""אני מבינה שבישראל מאוד קשה לפרגן לאשה עצמאית שעובדת קשה למחייתה ופותחת עסקים ומתנהלת לבדה. מעניין כשמפורסמת אחרת פותחת עסק רק באינסטגרם היא נחשבת לאשת עסקים, אבל כשאביבית בר זוהר פותחת חנויות במאות אלפי שקלים אז היא פליטת ריאליטי". לדבריה חברת הקוסמטיקה שלה רחוקה מלהיסגר היא רק הולכת ומתרחבת "וזה רק מסיבה אחת שיש לי את אלוהים בשמיים ששומר עלי ומגן עלי מהרוע הזה שיש בעולם.
לעוד נושאים שיכולים לעניין אותך: 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button