צפה בהכלרכילות

חודש אחרי ששחררו את בריטני ספירס תשמחו לדעת שנסיכת הפופ מאורסת!

אחרי זוגיות של 5 שנים ו13 שנים תחת שליטה של אביה נסיכת הפופ, בריטני ספירס, משתחררת ומתארסת לבחיר ליבה סם אסגרי.

אחרי מלחמה ארוכה ומתישה שארכה שנים על החירות והחופש המקצועי והאישי של בריטני ספירס, נסיכת הפופ לא רק שהשתחררה מהאפוטרופוסות של אביה אלא גם התארסה לבחיר ליבה בחמש שנים האחרונות, מאמן הכושר – סם אסגרי.

כל מי שעקב אחרי ההתפתחות בסיפור המורכב של בריטני ספירס, יודע שהיו בעבר דעות חלוקות לגבי החלק של בן זוגה בשליטה המוחלטת שהייתה בחייה מצד אביה, אך אם נשארו בנינו עוד אנשים שפקפקו בכנות ואהבה שלו לבריטני הנה ההוכחה שהכוכבת אכן בחרה בבן זוגה, את ההתלהבות שלה אי אפשר להסתיר או לזייף.

כזכור, הכוכבת הכירה את אסגרי במהלך הצילומים של הלהיט "slumber party" בשנת 2016 ומאז השניים היו בלתי נפרדים.

ספירס פרסמה סרטון בו היא מתלהבת ומדגמנת את הטבעת החדשה, הענקית והנוצצת שלה לצד הכיתוב "אני לא מאמינה לזה", אסגרי מצידו גם פרסם תמונה של הטבעת המקשטת את האצבע של הכוכבת המאושרת.

לאחר שהזוג המאושר חשפו בצורה רשמית את אירוסיהן ברשתות החברתיות, הגיב המנהל האישי של אסגרי, ברנדון כהן לחדשות המשמחות בהצרה למגזין "פיפל":  "אני גאה לחגוג ולאשר את האירוסים. בריטני וסם הפכו את מערכת היחסים הארוכה שלהם לרשמית והם נרגשים מהתמיכה, המסירות והאהבה שהוענקה להם". בנוסף כהן סיפר כי את טבעת האירוסים של ספירס עיצב המעצב הניו יורקי – רומן מלייב ועוד הצהיר כי: "רומן שמח מאוד מכך שהוא זכה להיות מעורב ולעצב את הטבעת המיוחדת הזו". 

למי שפספס, במרץ האחרון אסגרי התראיין במגזין "פורבס" ושיתף כי הוא רוצה להתקדם ביחסים שלו עם בריטני לשלב הבא: "אני רוצה לקחת את הקשר שלנו לשלב הבא, אני רוצה להיות אבא צעיר".

מקורות קרובים חיזקו את דבריו: "סם מוכן לנישואים ולהביא לעולם ילדים עם בריטני והוא רציני בנוגע למערכת היחסים שלהם. הוא מאוד רוצה לעשות את הצעד הבא ולבלות איתה את שארית החיים". 

ביוני האחרון בריטני ספירס עלתה לראשונה להעיד בבית המשפט בבקשה לשחרור מוחלט משליטו של אביה על חייה. במשך 13 השנים האחרונות לאביה של בריטני, ג'יימי ספירס, הייתה אפוטרופוסות מלאה על בתו ועל כל רכושה. לאחר שנים של חיים בלי שליטה ספירס ביקשה בדמעות שישחררו אותה לחיות את חייה. היא סיפרה בכאב על הרצון להתחתן ולהביא ילדים ועוד הוסיפה כי אביה מונע ממנה את הצעד הזה. 

"אני רוצה להתחתן ושיהיה לי תינוק. נאמר לי שאני לא יכולה להתחתן או לעשות תינוק. יש לי התקן תוך רחמי אבל 'הצוות' לכאורה הזה לא מאפשר לי ללכת לרופא כדי להסיר אותו, בגלל שהם לא רוצים שיהיו לי עוד ילדים. האפוטרופוסות הזו יותר מזיקה לי ממועילה. מגיע לי שיהיו לי חיים" העידה בבית משפט.

באוגוסט האחרון, כחודש אחר העדות שערערה את עולם התרבות והגבירה את פעולות התנועה "free britney" שנאבקים לעלות את המודעות למצב בו נמצאה הכוכבת,  ג'יימי ספירס, הודיעה בצורה רשמית כי הוא פורש ומוותר על תפקידו כמנהל העסקים והרכוש של בתו. 

 הפרקליט של ג'יימי ספירס הגיב להחלטתו בהצרה: "אין למעשה שום עילה להשעייתו או סילוקו של מר ספירס כאפוטרופוס של בתו וספק רב אם שינוי באפוטרופוסות ייטיב עם גברת ספירס ואף על פי כן, למרות שמר ספירס מהווה מטרה למתקפות לא מוצדקות, הוא איננו מאמין כי מאבק ציבורי עם בתו באשר לשירותו כאפוטרופוס יועיל לה. וכך, על אף שהוא מתמודד עם הבקשה הלא מוצדקת לסילוקו, מר ספירס מתכנן לעבוד עם בית המשפט ועם פרקליטה החדש של בתו על מנת להתכונן למעבר לאפוטרופוס חדש".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button