צפה בהכלרכילות

הפאוור קאפל הכי פוטוגניים בביצה נפרדו! נועה קירל ויהונתן מרגי מפרקים את החבילה

לאחר כמעט שלוש שנים של זוגיות פוטוגנית ומתוקשרת החליטו הכוכבים הצעירים בצורה מאוד מכבדת ובוגרת יש לציין, לסיים רשמית את הסיפור בניהם.

אחרי כמעט שלוש שנים של זוגיות פוטוגנית ומתוקשרת הזוג הלוהט של הביצה הישראלית החליטו להפריד כוחות – נועה קירל ויהונתן מרגי יצאו בהודעה דרמטית על הפרידה הרשמית.

לאחר רצף של שמועות בשבועות האחרונים על משבר בזוגיות ושיר פרדה מפתיע שהוציא מרגי אפשר להגיד שכן היו סימני אזהרה שזה מתקרב, אך עדיין המעריצים הרבים של הזוג המתוקשר נשארו עם לב שבור לאחר שבמשך כמעט שלוש שנים כולם רצו להיות " הזוג הזה".

כידוע מרגי חזר לא מזמן מחודש של עבודה בארצות הברית וכנראה שהזמן בנפרד הרחיק בין בני הזוג ויצר בעיות שלא ניתנו לגישור.

בערב יום חמישי פרסמו כל אחד מבני הזוג סטורי בחשבון האינסטגרם הפרטי שלו עם הודעת פרידה רשמית.

הודעות הפרדה שפרסמו האקסים הטריים: 

 

נועה שיתפה : "חברים רצינו שתדעו שאני ויהונתן החלטנו שעדיף לנו בנפרד. כמובן באהבה גדולה ובכבוד הדדי לאחר שלוש שנים של זוגיות מדהימה. הכל נעשה בהחלטה משותפת ובחברות ענקית ואנחנו רוצים להודות לכם על האהבה"

וישר אחריה פרסם גם מרגי את אותו המסר : "היי אהובים, רציתי לספר שאחרי שלוש שנים של זוגיות מדהימה נועה ואני החלטנו שיהיה לנו טוב יותר בנפרד. חשוב לי שתדעו שהכל נעשה באהבה, כבוד הדדי וחברות".

כזכור לנו הזמרים הצעירים הכירו לפני כשלוש שנים בחזרות לפסטיגל, תקופה קצרה מאוד לאחר שהכוכבת הצעירה נפרדה מהחבר הקודם ברק שמיר. מהר מאוד לאחר ההכרות מאחורי הקלעים החלו שמועות על התקרבות והתחממות בין השניים, בצעד מפתיע ואמיץ מאוד הם החליטו באותו הזמן לאשר את השמועות והרכילות ולתת לכל המדינה משהו חדש וחם לדבר עליו – הם פרסמו ביחד סרטונים מאשרים בחשבונות האינסטגרם הפרטיים שלהם.

הם הפכו במידי להיות הזוג הכי לוהט במדינה. הם הגיעו לאירועים מתוקשרים אחד בזרועות השנייה, פרסמו רצף של תמונות זוגיות מעוררות קנאה ושיתפו פעולה מבחינה מוזיקלית במספר להיטים שכבשו את המצעדים. אך כעת שהפאוור קאפל החליטו לפרק את החבילה נשארת השאלה – מה המעריצים יעשו עכשיו ששברו להם את הלב? 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button