ויראלי ברשתצפה בהכל

נסגרה עסק טיעון עם הנאשם ברצח בתו וגרושתו – הודה וצפוי לרצות מעל ל-20 שנה בכלא

לפני עדותה של אשתו לשעבר לירון דרור נגדו חתם ברק בן עמי עסקת טיעון עם הפרקליטות.

ההאשמות שעמדו בפני ברק בן עמי בן ה-35 מהוד השרון ייחסו לו את הרצח של בתו התינוקת בת 10 חודשים גוני, וניסיון לרצח של גרושתו לירון דרור ובתה הנוספת. היום (ראשון) בן עמי חתם על עסקת טיעון עם הפרקליטות והודה ברצח וניסיון ברצח. בהתאם להסדר טיעון ברק בן עמי ישלח למאסר עולם בתוספת של 20 שנות מאסר. 

ההסדר נחתם באישור שני הצדדים, כך נאמר על ידי התובעת בבית המשפט :"ההסדר הוא בהסכמתה של נפגעת העבירה לאחר שיחות לא מעטות עמה". לאחר הקראת הסדר הטיעון סנגורו של בן עמי אישור את ההסדר והשופטת ליאורה ברודי פנתה לבן עמי: "שמעת את הסדר הטיעון, אתה מאשר אותו?". בן עמי השיב: כן, אני מאשר". 
לפי כתב האישום המתוקן, שנה שעברה ב-6 למרץ, בן עמי החליט להמית את אשתו דאז, ואת שני בנותיו. גוני בת ה-10 חודשים וילדה נוספת בת ה-3 ובסיום המעשה לשים קץ לחייו. ההחלטה הגיעה לאחר ויכוח סוער בו הטיחו עלבונות ברק ואשתו דאז זה בזו.
ביום התקרית לירון ישבה על הספה כשהתינוקת בת ה-10 חודשים בידיה. בן עמי התקרב ללירון והכה אותה באגרוף בפניה, לאחר מכן דחף אותה וחנק אותה. בן עמי לא הסתפק בזה הלך למטבח נטל סכין מטבח ודקר את לירון מספר פעמים על מנת להמית אותה, אחרי כמה דקירות החל לחנוק אותה שוב ודקר אותה בצווארה עם הסכין שברשותו. לאחר שסיים עם לירון ניגש הנאשם אל גוני בת-10 חודשים ודקר אותה עם הסכין. מיד לאחר מכן הלך לבתו השנייה בת ה-3 ודקר גם אותה עם הסכין שברשותו. לירון הצליחה להרים את עצמה מהרצפה וניסתה לצאת מן הדירה על מנת להזעיק עזרה. בן עמי שם לב והגיעה אליה שוב, תפס בשערה ודקר אותה שוב בבטנה עם הסכין. לירון התמוטטה חזרה לרצפה. ברק בן עמי ניסה לגרור אותה חזרה אל הדירה מהרגליים אך הפסיק במהרה לאחר הגעת אנשים לדירה ויצאה ממנה. לאחר מכן חזר בן עמי לדירה וחנק פעם נוספת את בתו הפעוטה והפסיק כאשר אנשים נכנסו לדירה.  
בתקרית נהרגה התינוקת גוני בת-10 חודשים. גרושתו ובתם בת ה-3 לאחר מאמצים רבים ואשפוז ארוך השתקמו מהפצעים. כעת דרור הודה וירצה את מאסרו ככל הנראה עד סוף חייו. 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button