ויראלי ברשתצפה בהכל

אייפון 13 – נחשף תאריך ההשקה והתקבלו דיווחים על השדרוגים הצפויים

סופסוף זה פורסם - כל הדיווחים על השדרוגים הצפויים של האייפון החדש ותאריך ההשקה שפורסם במהלך החג נהחשפים

כל מעריצי אפל מסביב לעולם חיכו בצפייה והתרגשות לרגע שהחברה תשחרר סוף סוף את תאריך ההשקה של האייפון 13 החדש. אז אם גם אתם נמנים בין המעריצים הנאמנים של החברה תשמחו לדעת שבמהלך החג חברת אפל שחררה את תאריך ההשקה הצפוי של הדגם החדש והנחשק.

תאריך ההשקה הרשמי נקבע ליום שלישי בשבוע הבא (14.9.2021) ובו צפויים להיחשף כארבעה דגמים חדשים כולל חשיפה של כל האביזרים החדשניים ביותר הנלווים אליהם.

עדיין לא נמסר מידע רשמי לגבי השדרוגים והעדכונים החדשים אך מתקבלת תמונה כי השדרוג המשמעותי ביותר יהיה בתחום הצילום. האייפון כידוע נחשב לפלאפון בעל מצלמה איכותית וטובה במיוחד ומצוין בנושא בעיקר בזכות אפשרות צילומי ה'פורטרייט' המרשימים והחדים שלו.

לפי מידע שהודלף על ידי מינג – צ'י קו שנחשב כמודיעין אמין מאוד ומדויק בנושא נמסר כי באייפון החדש צפויה להיות מערכת חדשנית המאפשרת ניהול שיחות ושליחת הודעות גם באזורים ללא קליטה.

התרגשות שיא – אלו המכשירים שנמסר שיושקו ביום שלישי:

 

  • אייפון 13 פרו מקס בעל מסך בגודל 6.7 אינץ'.
  • אייפון 13 פרו בעל מסך בגודל 6.1 אינץ'.
  • אייפון 13 בעל מסך בגודל 6.1 אינץ.
  • אייפון 13 מיני בעל מסך בגודל 5.4 אינץ'. 

בנוסף למכשירי האייפון החדשים אפל צפויים להשיק גם שעון חדש ויש שמועות גם על גרסה חדשה לאוזניות האיירפודס.

בנוסף למכשירים הנלווים המדליף הידוע מקס וויינבאך מדווח כי יש לצפות לשדרוג משמעותי ומהפכני בתחום הטעינה. כזכור באייפון 12 נוסף חידוש המאפשר טעינה אלחוטית ולפי השמועות בגרסה החדשה של אייפון 13 תהיה גם אפשרות לטעינה הפוכה הכוללת אפשרות של העברת סוללה בין מכשירי אייפון שונים. בנוסף הוא טוען כי הוגדל הסליל המגנטי בגב המכשירים מה שמאפשר שטח טעינה גדול יותר.

ובנוסף לשיפור המשמעותי באפשרויות הטעינה של מכשירי האייפון החדשים תהיה גם האפשרות להטעין את אוזניות האיירפודס דרך המכשירים באותה צורה של העברת סוללה. הפעם לא מדובר בשדרוג חדשני שכן האפשרות כבר קיימת אצל מספר מתחרים אך עדיין השדרוג נחמד וידידותי מאוד למשתמש. 

אירוע ההשקה צפוי להיותללא קהל חי ויוקלט לשידור מראש. שידור ההשקה הרשמי יתחיל בשעה 20:00 לפי שעון ישראל. 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button